SIKORNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa
image image 1

1

Siedziba

44-121 Gliwice,

ul. Perkoza 12

poniedziałek - środa 700 - 1500
czwartek 700 - 1700
piątek 700 - 1300

Zgłoś awarię!

OGŁOSZENIE

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Sikornik” informuje, że począwszy od listopada br. usługę w zakresie pogotowia technicznego (awaryjnego) na zasobach zarządzanych przez naszą Spółdzielnię realizować będzie firma AS-BUD z Zabrza.

W związku z powyższym wszelkie awarie w dni wolne oraz poza godzinami pracy Spółdzielni, począwszy od dnia 01.11.2020 r.,  należy zgłaszać pod n/w nr tel.:

531 008 800

oraz 512 719 703 lub 723 518 253

Gliwice, 22.10.2020 r.

imperium

 

 

        Szanowni Państwo,

        W dniu 31.01.2020 r. VECTRA S.A. sfinalizowała transakcję zakupu 100 % akcji spółki MULTIMEDIA Polska S.A. W wyniku transakcji Grupa Vectra stała się liderem wśród operatorów telewizji kablowej. Większe możliwości połączonych podmiotów umożliwiają zaoferowanie atrakcyjniejszej oferty klientom spółek.

        Jednakże, biorąc pod uwagę uwarunkowania formalno-prawne obowiązujące na rynku telekomunikacyjnym, dalsza współpraca pomiędzy Spółką MULTIMEDIA Polska S.A., będącą obecnie częścią Grupy Vectra, a Spółdzielnią nie będzie możliwa. Z uwagi na powyższe informujemy wszystkich mieszkańców, którzy są zainteresowani dalszym korzystaniem z usług spółek należących do Grupy Vectra, że mają możliwość zawarcia indywidualnej umowy bezpośrednio z dowolnie wybranym operatorem telewizji i wyboru korzystnego dla siebie pakietu usług. Sygnał dostarczany Państwu obecnie przez Spółkę MULTIMEDIA, w ramach podstawowego pakietu programów, tzw. AZART, zostanie ostatecznie wyłączony w dniu 1.09.2021 r.

Jednocześnie informujemy, że Spółdzielnia zawarła umowę o współpracy z firmą IMPERIUM Telecom, właścicielem działającej na rynku gliwickim telewizji i radia. IMPERIUM dostarcza usługi Telewizji Kablowej i Internetu, tysiące Abonentów od lat korzystają z ich usług.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług firmy IMPERIUM Telecom – w załączeniu podstawowe informacje na temat pakietów usług oferowanych przez Telewizję IMPERIUM z Gliwic oraz oświadczenie i wniosek o podłączenie do sieci telekomunikacyjnej IMPERIUM TELECOM i zawarcie umowy z wykorzystaniem systemu regulowania opłat abonamentowych za pośrednictwem Spółdzielni, wraz z bieżącymi opłatami za lokal.

Posiadacze praw do lokali w zasobach Spółdzielni,

zainteresowani skorzystaniem z w/w usług,

mogą wykorzystać załączone druki wniosku i oświadczenia

– druki należy wypełnić i dostarczyć do Spółdzielni.

Przypominamy:

1.09.2021 r. sygnał dostarczany obecnie przez MULTIMEDIA w ramach tzw. pakietu AZART zostanie wyłączony. Aby zachować dostęp do programów telewizyjnych konieczne jest zawarcie indywidualnej umowy z dowolnie wybranym operatorem.

Szczegółowych informacji w powyższej sprawie udzielają pracownicy działu czynszów Spółdzielni, tel. 32 232 01 09, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz konsultanci IMPERIUM Telecom nr tel. 32 301 40 00, 796 123 233

Pełna oferta usług IMPERIUM Telecom zamieszczona jest na stronie internetowej https://www.eimperium.pl/

Ubezpieczenia mieszkań

uniqua

Telewizja Internet

 imperium

 

Zasoby spółdzielni

 

 

Termomodernizacja