SIKORNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa
image image 1

1

Siedziba

44-121 Gliwice,

ul. Perkoza 12

poniedziałek - środa 700 - 1500
czwartek 700 - 1700
piątek 700 - 1300

imperium

 

 

        

Szanowni Państwo,

Spółdzielnia współpracuje z firmą IMPERIUM Telecom, właścicielem działającej na rynku gliwickim telewizji i radia. IMPERIUM dostarcza usługi Telewizji Kablowej i Internetu, tysiące Abonentów od lat korzystają z ich usług. Umowa o współpracy zawarta pomiędzy Spółdzielnią a TV Imperium przewiduje pośrednictwo Spółdzielni w zakresie pobierania opłat abonamentowych za usługi IMPERIUM Telecom, z których korzystają mieszkańcy zasobów Spółdzielni.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług firmy IMPERIUM Telecom – w załączeniu podstawowe informacje na temat pakietów usług oferowanych przez Telewizję IMPERIUM z Gliwic oraz oświadczenie i wniosek o podłączenie do sieci telekomunikacyjnej IMPERIUM TELECOM i zawarcie umowy z wykorzystaniem systemu regulowania opłat abonamentowych za pośrednictwem Spółdzielni, wraz z bieżącymi opłatami za lokal.

Posiadacze praw do lokali w zasobach Spółdzielni,

zainteresowani skorzystaniem z w/w usług,

mogą wykorzystać załączone druki wniosku i oświadczenia

druki należy wypełnić i dostarczyć do Spółdzielni.

Szczegółowych informacji w powyższej sprawie udzielają pracownicy działu czynszów Spółdzielni, tel. 32 232 01 09, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz konsultanci IMPERIUM Telecom nr tel. 32 301 40 00, 796 123 233

Pełna oferta usług IMPERIUM Telecom zamieszczona jest na stronie internetowej https://www.eimperium.pl/

Ubezpieczenia mieszkań

uniqua

Telewizja Internet

 imperium

 

Zasoby spółdzielni

 

 

Termomodernizacja