SIKORNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa
image image 1

1

Siedziba

44-121 Gliwice,

ul. Perkoza 12

poniedziałek - środa 700 - 1500
czwartek 700 - 1700
piątek 700 - 1300

Zgłoś awarię!

OGŁOSZENIE

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Sikornik” informuje, że począwszy od listopada br. usługę w zakresie pogotowia technicznego (awaryjnego) na zasobach zarządzanych przez naszą Spółdzielnię realizować będzie firma AS-BUD z Zabrza.

W związku z powyższym wszelkie awarie w dni wolne oraz poza godzinami pracy Spółdzielni, począwszy od dnia 01.11.2020 r.,  należy zgłaszać pod n/w nr tel.:

531 008 800

oraz 512 719 703 lub 723 518 253

Gliwice, 22.10.2020 r.

Ogłoszenia i Przetargi

 

 

Ogłoszenie o wynikach postepowania przetargowego - Rozbiórka hali stalowej wraz z naprawą elewacji budynku przy ulicy Biegusa 68 w Gliwicach

czytaj dalej ...

 

 

Szanowni Mieszkańcy,

 

 murale

 

       Zarząd Spółdzielni uprzejmie informuje, że na wiatach śmietnikowych w zasobach Spółdzielni rozpoczęła się realizacja murali nawiązujących do charakteru naszego Osiedla wg projektów wybranych w trakcie warsztatów "Ptaki Sikornickich murów" zorganizowanych przez Radę Dzielnicy SIKORNIK.

 

czytaj dalej ...

 

 

Materiały sprawozdawcze za rok 2020

        W ostatnim okresie Członkowie Spółdzielni otrzymali kolejny biuletyn informacyjny zawierający podstawowe materiały sprawozdawcze za rok ubiegły. Biuletyn został dostarczony przez pracowników Spółdzielni do skrzynek pocztowych znajdujących się w budynkach mieszkalnych. Wszyscy Członkowie Spółdzielni, w tym w szczególności Członkowie, którzy nie zamieszkują w zasobach Spółdzielni, mają również możliwość zapoznania się z treścią sprawozdań poprzez system e-kartoteka, po zalogowaniu się na swoje indywidualne konta - pliki z pełną treścią sprawozdań zamieszczone zostały w e-kartotece, w zakładce DOKUMENTY MOJEJ SPÓŁDZIELNI.

Z uwagi na jubileusz Spółdzielni, który mamy przyjemność obchodzić w roku bieżącym, biuletyn zawiera trochę historii naszego Osiedla i Spółdzielni, a dzięki uprzejmości Stowarzyszenia na Rzecz Dziedzictwa Kulturowego Gliwic GLIWICKIE METAMORFOZY materiał został dodatkowo wzbogacony archiwalnymi zdjęciami Osiedla P. Janusza Gromka (źródło: www.gliwiczanie.pl). Materiały związane z jubileuszem 30-lecia działalności Spółdzielni prezentujemy również w załączeniu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią materiałów

zamieszczonych w przygotowanym biuletynie.  (KLIKNIJ)

 

Mieszkańcy zasobów Spółdzielni,

      Na naszym Osiedlu pojawił się pojemnik w kształcie serc na plastikowe nakrętki, które zamiast trafić do śmieci mogą wspomóc działalność FUNDACJI TOŚKA I PRZYJACIELE. Piękne, podwójne, różowe serce stoi już przy wejściu do przedszkola, przed ZSO nr 15, przy ul. Sikornik 48 i czeka na zapełnienie. Pojemnik na nakrętki to nie tylko dbałość o segregację odpadów, ale przede wszystkim pomoc dla potrzebujących.

Dochód ze sprzedaży nakrętek trafi do FUNDACJI TOŚKA I PRZYJACIELE, wspierającej osoby z Zespołem Downa i innymi niepełnosprawnościami oraz ich rodziny. Przedsięwzięcie nie byłoby możliwe, gdyby nie ogromne zaangażowanie wielu osób, wolontariuszy i społeczników o wielkich sercach.

Zachęcamy naszych mieszkańców do uczestnictwa w tej szlachetnej inicjatywie. Wspólnie zadbajmy o to, aby nasze osiedlowe "nakrętkowe serca" biły mocno. Pamiętajmy, że wypełniając serca nakrętkami wypełniamy radością i nadzieją wiele dziecięcych serc, które oczekują naszej pomocy.

WARTO POMAGAĆ!

Film z oficjalnego otwarcia serduszek i zainicjowania zbiórki można zobaczyć w Telewizji Imperium Gliwice pod linkiem:

https://www.imperiummedia.pl/index.php/2021/08/02/wiadomosci-gliwice-sikornik-ma-serce-a-nawet-dwa/

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Sikornik”

z siedzibą w Gliwicach ul. Perkoza 12

zatrudni w ramach umowy o pracę

 

Dozorcę budynków mieszkalnych

 

 

czytaj dalej ...

   

 

Szanowni Mieszkańcy zasobów SM „Sikornik”                 

Zapraszamy Państwa do składania wniosków i propozycji
robót remontowych do uwzględnienia w planie remontów

na rok 2022 lub na kolejne lata.

Ubezpieczenia mieszkań

uniqua

Telewizja Internet

 imperium

 

Zasoby spółdzielni

 

 

Termomodernizacja