SIKORNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa
image image 1

1

Siedziba

44-121 Gliwice,

ul. Perkoza 12

poniedziałek - środa 700 - 1500
czwartek 700 - 1700
piątek 700 - 1300

Ogłoszenia i Przetargi

 

Rządowa Tarcza Antyinflacyjna

zmniejsza wzrost rachunków za energię

 

Aby zmniejszyć efekt podwyżek cen przygotowane zostały rozwiązania Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej. Dzięki w/w Tarczy polskie gospodarstwa domowe w mniejszym stopniu odczują ostatnie podwyżki.

W związku z realizacją rozwiązań przewidzianych w Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej Spółdzielnia uwzględniła w rozliczeniach z mieszkańcami i w nowych kalkulacjach stawek opłat za lokale obniżenie stawek podatku VAT na niektóre dostawy – nowe stawki VAT za ciepło zostały uwzględnione w opłatach obowiązujących od marca 2022 r. w załączeniu szczegóły…

 

Dodatek osłonowy z Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej

Oprócz złagodzenia wzrostu cen energii Rządowa Tarcza Antyinflacyjna zawiera również wsparcie dla gospodarstw domowych o średnich i niskich dochodach w postaci dodatku osłonowego. Wnioski o nowe świadczenie można składać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Gliwicach - w załączeniu szczegóły …

Informacja

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną nie odbędzie się dyżur członków Rady Nadzorczej Spółdzielni zaplanowany na dzień 16 lutego br.

W sprawach pilnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego poprzez Sekretariat Spółdzielni, celem uzgodnienia indywidualnego terminu spotkania, bądź prosimy o pisemne ich przedstawienie Radzie Nadzorczej.

 

ZARZĄD SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „SIKORNIK”

w Gliwicach, ul. Perkoza 12

zaprasza zainteresowanych CZŁONKÓW SPÓŁDZIELNI

do przetargu na wynajęcie lokalu użytkowego

w nieruchomości przy ul. PERKOZA 12

 

czytaj dalej ...

 

Ubezpieczenia mieszkań

uniqua

Telewizja Internet

 imperium

 

Zasoby spółdzielni

 

 

Termomodernizacja