SIKORNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa
image image 1

1

Siedziba

44-121 Gliwice,

ul. Perkoza 12

poniedziałek - środa 700 - 1500
czwartek 700 - 1700
piątek 700 - 1300

Ogłoszenia i Przetargi

 

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Świadczenie usług dyżuru pogotowia technicznego w zakresie utrzymania sprawności technicznej obiektów i wewnętrznych instalacji w budynkach zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Sikornik” w Gliwicach”.

 

 

czytaj dalej ...

 

 

Złota rączka – pomoc dla seniorów

      Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Sikornik” informuje, że Urząd Miasta w Gliwicach uruchomił projekt pomocy pn. ,,Złota rączka dla seniora”. Każdy zainteresowany pomocą Gliwiczanin, który ukończył 60 lat, może skorzystać z usług złotej rączki raz w miesiącu. Fachowiec służyć może pomocą m.in. w naprawieniu spłuczki, wymianie żarówki czy zepsutego gniazdka, zamocowaniu żyrandola albo lustra itp. Usługi w ramach projektu są bezpłatne, ale koszt wykorzystywanych materiałów przekraczających 30 zł pokrywa senior.

 

Usterki można zgłaszać telefonicznie w firmie POG-TECH
nr tel. 32 270 55 00 - od poniedziałku do piątku od 8 00 -16 00

 

czytaj dalej ...

 

 

Nowa taryfa PEC Gliwice od 1 września 2021

 

      Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Sikornik" informuje, iż z dniem 1.09.2021  Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Gliwice Sp. z o.o. wprowadza do stosowania nową taryfę dla ciepła, zatwierdzoną Decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki......

czytaj dalej ...

 

 

Ogłoszenie o wynikach postepowania przetargowego - Rozbiórka hali stalowej wraz z naprawą elewacji budynku przy ulicy Biegusa 68 w Gliwicach

czytaj dalej ...

 

 

Szanowni Mieszkańcy,

 

 murale

 

       Zarząd Spółdzielni uprzejmie informuje, że na wiatach śmietnikowych w zasobach Spółdzielni rozpoczęła się realizacja murali nawiązujących do charakteru naszego Osiedla wg projektów wybranych w trakcie warsztatów "Ptaki Sikornickich murów" zorganizowanych przez Radę Dzielnicy SIKORNIK.

 

czytaj dalej ...

 

 

Materiały sprawozdawcze za rok 2020

        W ostatnim okresie Członkowie Spółdzielni otrzymali kolejny biuletyn informacyjny zawierający podstawowe materiały sprawozdawcze za rok ubiegły. Biuletyn został dostarczony przez pracowników Spółdzielni do skrzynek pocztowych znajdujących się w budynkach mieszkalnych. Wszyscy Członkowie Spółdzielni, w tym w szczególności Członkowie, którzy nie zamieszkują w zasobach Spółdzielni, mają również możliwość zapoznania się z treścią sprawozdań poprzez system e-kartoteka, po zalogowaniu się na swoje indywidualne konta - pliki z pełną treścią sprawozdań zamieszczone zostały w e-kartotece, w zakładce DOKUMENTY MOJEJ SPÓŁDZIELNI.

Z uwagi na jubileusz Spółdzielni, który mamy przyjemność obchodzić w roku bieżącym, biuletyn zawiera trochę historii naszego Osiedla i Spółdzielni, a dzięki uprzejmości Stowarzyszenia na Rzecz Dziedzictwa Kulturowego Gliwic GLIWICKIE METAMORFOZY materiał został dodatkowo wzbogacony archiwalnymi zdjęciami Osiedla P. Janusza Gromka (źródło: www.gliwiczanie.pl). Materiały związane z jubileuszem 30-lecia działalności Spółdzielni prezentujemy również w załączeniu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią materiałów

zamieszczonych w przygotowanym biuletynie.  (KLIKNIJ)

 

Ubezpieczenia mieszkań

uniqua

Telewizja Internet

 imperium

 

Zasoby spółdzielni

 

 

Termomodernizacja